אפליקציות סלע בראש - Top Apps!

                            אפליקציות  Windowsאשר פותחו בסלע לאתר הקנדי TRENDHUNTER,
                                                      הגיעו הישר לרשימת ה-TopApps 

שיתוף  פעולה חובק עולם בין סלע ישראל, סלע סיאטל וסלע קנדה, הוליד אפליקציות  Windows 8 ו- Windows Phone 8  לאתר הטרנדים הקנדי TREND HUNTER, אפליקציות אשר הגיעו לראש רשימת ה-  TopAppsבתוך שבוע בלבד.

TRENDHUNTER הינו אתר המאגד בתוכו כל יום – טרנדים ברשת, חדשות וויראליות ואיקוני תרבות.
עם למעלה מ- 35,000,000
מבקרים בחודש, טרנד האנטר נחשב לאתר ראשי מוביל בתחומו והוא מקור להשראה אשר פורסם בין היתר ב- CNN ,MTV וישירות ע'י  מפורסמים כגון קנייה ווסט ואשטון קוצ'ר.
שמה של סלע נודע בכך שהיא תמיד מקדימה את עולם הטכנולוגיה בצעד אחד.
שעה שחברות תוכנה רק נחשפות לטכנולוגיה החדשה, סלע כבר עובדת בפלטפורמות האלו כשנה ויותר. כאשר פנתה חברת טרנד האנטר בבקשה לפיתוח אפליקציות
Windows 8 ו-8 Windows Phone לאתר,
לא היה צל של ספק, כי סלע תעמוד בפרק הזמן הקצר שניתן לה- 3 שבועות, ותספק סחורה משובחת ובזמן.

 הפרויקט התנהל במקביל בשלושת המרכזים של סלע : הניהול נעשה בסלע קנדה, האימפלמנטציה בסלע סיאטל והגרפיקה נעשתה בבסיס האם סלע ישראל.  
כאשר מומחי הפיתוח בסלע קיבלו את אתגר פיתוח האפליקציות, כבר היה בידיהם ניסיון מוצלח, של למעלה משנה של עבודה בטכנולוגיית
Windows 8 ו-8 Windows Phone . עובדה זאת, היא  שאפשרה למומחי סלע לפתח את אפליקציית ,Windows Phone 8 בפרק זמן של שבועיים בלבד, שבוע לפני המועד לו התחייבה סלע!

ערן ברלב, מנהל סלע קנדה מוסר כי " מיקרוסופט פנתה אלינו בבקשה לפיתוח האפליקציות מאחר וידעה כי רק סלע מסוגלת לפתח את 2 האפליקציות ולהעבירן לחנות, לפני שמיקרוסופט משיקה את Windows 8! האמון המלא שניתן בנו הינו תוצאה של בסיס איתן ושותפות של שנים בין מיקרוסופט וסלע על שלל סניפיה".

בסלע מוסיפים כי הגעת האפליקציות לרשימת ה-TOPAPPS בזמן קצר של פיתוח רק  מוכיחה כי סלע היא חברת התוכנה המקצועית ביותר בפיתוח מוצרים בעולמות מיקרוספט. 

על סלע ומיקרוסופט
סלע היא שותפת זהב של מיקרוספט העולמית והיא בין החברות הבודדות בעולם שהוסמכו לכתוב קורסים רשמיים של מיקרוספט. הספר האחרון בהוצאתה של סלע הינו :ספר ההדרכה הרשמי ל-Windows 8. סלע הינה מארגנת כנס המפתחים הגדול ,SDP- ובו סדנאות מרובות בעולמות  Windows 8.במקביל לכנס SDP התקיים בסלע, ולראשונה בישראל- שבועWindows 8 ו- Windows phone! השבוע הועבר ע'י אלכס גולשCTO   סלע סיאטל, מומחה עולמי ו-MVP  של מיקרוסופט. 

הדפסשלח לחבר
דרונט בניית אתרים